105-1032-RE-B0200
Manufacturer
CnC Tech
VIGOR # :
Description
USB 2.0 TYPE-A TO USB TYPE-C CAB
Catalog
USB Cables
DataSheet
105-1032-RE-B0200 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Configuration:A Male to C Male
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:-
Shielding:Unshielded
Color:Red
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
USB3FTV2SA03GACROS
USB3FTV2SA03GACROS
RECEPTACLE POTTED W/ A CODED 0.3
CABLE USB B FEMALE/MALE 2.0 1.5M
CM-CC1M3A
CM-CC1M3A
USB 3.1 TYPE C TO TYPE C 3A 60 W
AP-129
AP-129
AUTO PWR PLUG 12V 2A W/LED BLACK
105-1032-RE-B0200
105-1032-RE-B0200
175101-R1-12.00
175101-R1-12.00
CBL ASSY N TYPE PLUG .085 12"
2220PC105KATME
2220PC105KATME
CAP CER 1UF 250V X7R 2220