UR020-006
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
USB 2.0 A-M TO A-M CABLE 6'
Catalog
USB Cables
DataSheet
UR020-006 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Configuration:A Male to A Male
Length:6.00' (1.83m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG