A-USB20BM-OE-200BE28
Description
CBL USB2.0 BM-OPEN 2M BEIGE
DataSheet
A-USB20BM-OE-200BE28 PDF
Part Status:Active
Configuration:B Male to Cable (Round)
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:28 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:Beige
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
102-1082-BL-00200
102-1082-BL-00200
CBL USB MICRO B MALE-B MALE 2M
CABLE USB A MALE - B MALE 3M
103-1030-BL-F0300
103-1030-BL-F0300
USB3.0 A/M-B/M WITH FERRITES, 3M
STPS10LCD100CFP
STPS10LCD100CFP
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V 5A