105-1032-SV-B0100
Description
USB 2.0 TYPE-A TO USB TYPE-C CAB
DataSheet
105-1032-SV-B0100 PDF
Part Status:Active
Configuration:A Male to C Male
Length:3.28' (1.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:-
Shielding:Unshielded
Color:Silver
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
U324-006-BK
U324-006-BK
USB A MALE TO A FEMALE 6'
USB3.0AMB-1FT
USB3.0AMB-1FT
1FT. USB 3.0 5GBPS TYPE A MALE T
SC-2ABE006F
SC-2ABE006F
CABLE USB 2.0 A-B M-M 6'
105-1032-SV-B0100
105-1032-SV-B0100
CABLE 25COND 18AWG BLK SHD 1=1FT
5AQ100JAAAI
5AQ100JAAAI
CAP CER 10PF 500V NP0 RADIAL