A-USB20AM-OE-100BE28
Description
CBL USB2.0 AM-OPEN 1M BEIGE
DataSheet
A-USB20AM-OE-100BE28 PDF
Part Status:Active
Configuration:A Male to Cable (Round)
Length:3.28' (1.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:28 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:Beige
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SCRUS-17-G-00.50-AMS-BC
SCRUS-17-G-00.50-AMS-BC
SCRUS PANEL MOUNT SEALED USB CAB
102-1092-BL-F0500
102-1092-BL-F0500
USB2.0 A/M-MICRO B FERRITES 5M
DH-20M50052
DH-20M50052
USB AM TO USB C, USB 2.0 - 1 MET
RNCF1206BTE154K
RNCF1206BTE154K
RES 154K OHM 0.1% 1/3W 1206
A-USB20AM-OE-100BE28
A-USB20AM-OE-100BE28
CBL USB2.0 AM-OPEN 1M BEIGE
062.07
TOP DIN RAIL ADAPT 62 SERIES
7101P1DZQE
7101P1DZQE
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V