A-USB20AM-OE-300BK28
Description
CBL USB2.0 AM-OPEN 3M BLK
DataSheet
A-USB20AM-OE-300BK28 PDF
Part Status:Active
Configuration:A Male to Cable (Round)
Length:9.84' (3.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:28 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:Black
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
105-1032-SV-B0150
105-1032-SV-B0150
USB 2.0 TYPE-A TO USB TYPE-C CAB
USB 2.0 A MALE TO MINI B MALE 3'
USB A MALE TO MICRO B MALE 3'
CC6X88GR
CC6X88GR
MINI-COM COUPLER MODULE, CAT 6A,