105-1092-BL-00100
Description
USB CABLE, TYPE C3.1 TO MICRO 3.
DataSheet
105-1092-BL-00100 PDF
Part Status:Active
Configuration:Micro B Male to C Male
Length:3.28' (1.00m)
Specifications:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0))
Wire Gauge:7/0 AWG
Shielding:Shielded
Color:Black
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CBL USB MNI B RCPT-A PLUG 100MM
MRFS-0104B
MRFS-0104B
1FT. BLACK USB 2.0 EXTENSION CAB
CABLE USB MALE A TO MALE B
RWR80S2101BSBSL
RWR80S2101BSBSL
RES 2.1K OHM 2W 0.1% WW AXIAL
RE-100H-200-20
RE-100H-200-20
THERMAL INTERFACE PAD, GAP PAD,
105-1092-BL-00100
105-1092-BL-00100
SI8233BD-D-IS3
SI8233BD-D-IS3
ISOLATED GATE DRIVER, 8 MM CREEP