UR050-006-LAB
Description
6' USB A TO MICRO B CABLE M/M
DataSheet
UR050-006-LAB PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Configuration:A Male to Micro B Male
Length:6.00' (1.83m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:28 AWG, 28 AWG
Shielding:-
Color:Black
Style:Reversible
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
USB MINI A TO MINI B .8M WHITE
MICRO USB CABLE W/ SWITCH
MIKROE-1096
MIKROE-1096
USB MINI-B ROLL CABLE
R100-162-000
R100-162-000
BOX ALUM BEIGE 9.45"L X 6.3"W
GSRG120203
GSRG120203
SWITCH KEYPAD 12 KEY 0.05A 24V