10143423-Z0050YYLF
Manufacturer
Storage & Server IO (Amphenol ICC)
VIGOR # :
Description
USB 2.0 TO USB 3.1 CABLE
Catalog
USB Cables
DataSheet
10143423-Z0050YYLF PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Configuration:-
Length:-
Specifications:-
Wire Gauge:-
Shielding:-
Color:-
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
UC30FL-NCML-SC01
UC30FL-NCML-SC01
CABLE USB TYPE C PLUG-PLUG 1M
USB3FTV2SA15NASTR
USB3FTV2SA15NASTR
RECEPTACLE POTTED W/ A CODED 1.5
USB3FTV2SB05NASTR
USB3FTV2SB05NASTR
RECEPTACLE POTTED W/ B CODED 0.5
1206J1000392GAR
1206J1000392GAR
CAP CER 3900PF 100V C0G/NP0 1206
PEB3065NV3.2SLICOFI
PEB3065NV3.2SLICOFI
SLICOFI SIGNAL PROCESSING SLIC
7208TCWZGE
7208TCWZGE
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V