BC-4D4D015F
Manufacturer
Bel
VIGOR # :
Description
CABLE DISPLAYPORT MALE/MALE 15FT
Catalog
Video Cables (DVI, HDMI)
DataSheet
BC-4D4D015F PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Connector Type:DisplayPort Male to DisplayPort Male
Length:15.0' (4.57m)
Cable Type:Round
Color:Black
Shielding:Shielded
Usage:Multi Media
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AK-340301-020-S
AK-340301-020-S
DISPLAYPORT ADAPTER CABLE, DP -
P569-006-CL3
P569-006-CL3
HIGH-SPEED HDMI CABLE WITH ETHER
VP4YX
VP4YX
PATCHCORD VIDEO STD 4' YELLOW
ORD 229/20-25 AT
ORD 229/20-25 AT
SWITCH REED SPST-NO 500MA 300V
BC-4D4D015F
BC-4D4D015F
LX8385A-00CDD
LX8385A-00CDD
IC REG LIN POS ADJ 3A TO263 PWR
55SB-NKA15H
55SB-NKA15H
LED LAMP T2 T5.5 15V SLIDE AMBER