BI1441P1R
Manufacturer
General Cable
VIGOR # :
Description
144F 50 MM TB OFNR DISTRIBTN
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
BI1441P1R PDF
Type Description
Series:NEXTGEN®
Package:Spool
Part Status:Active
Style:Standard
Type:Multimode
Length:-
Core Diameter:50µm
Cladding Diameter:125µm
Jacket (Insulation) Material:-
Jacket (Insulation) Diameter:1.000" (25.40mm)