QB-RER1.25-X
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
QUICK-BUILD PEG WITH RER1.25 PRE
Catalog
Accessories
DataSheet
QB-RER1.25-X PDF
Type Description
Series:Quick-Build™
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Mounting Peg with Cable Retainer
For Use With/Related Products:Quick-Build™ Series
Material:Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Features:1.25" Bundle Diameter
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A-INSP-PG29-65N-P-BK
BT-4310-ST12-JMA-25
BT-4310-ST12-JMA-25
GAMMA WEATHER PROT BOOT 25PK
AFPA-17P16PG
AFPA-17P16PG
FIPLOCK, FITTING STRAIGHT, NW17,
MD015A331FAB
MD015A331FAB
CAP CER 330PF 50V NP0 2-DIP
QB-RER1.25-X
QB-RER1.25-X
A232P31Y5CBP
A232P31Y5CBP
SWITCH TOGGLE SP3T 0.5VA 28V