AWPA-12P13PG-11
Description
FIPLOCK FITTING 90 ELBOW NW12
DataSheet
AWPA-12P13PG-11 PDF
Material:Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Features:PG13.5 Thread
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CFS-1.00/2.20
CFS-1.00/2.20
CONSTANT FORCE SPRING (#4)
CONN CABLE ADPT PG 21/NPT 3/4"
M50M32 PA/SW
M50M32 PA/SW
REDUCER M50/M32 X1,5
UPJ1K180MED
UPJ1K180MED
CAP ALUM 18UF 20% 80V RADIAL
M83723/84W1212N
M83723/84W1212N
CONN RCPT FMALE 12POS CRIMP
AWPA-12P13PG-11
AWPA-12P13PG-11
FIPLOCK FITTING 90 ELBOW NW12
1N6379RL4G
1N6379RL4G
TVS DIODE 22V 37.5V AXIAL