JDAE12PA7035
Manufacturer
Jacob
VIGOR # :
Description
VENTING ELEMENT M12
Catalog
Accessories
DataSheet
JDAE12PA7035 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:Breather Plug
For Use With/Related Products:Cable Entry Opening
Material:Polyamide (PA6), Nylon 6
Features:M12 Thread
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CT0007-03
CT0007-03
CABLE TRAY FAST FIX SPLICER ZINC
PLUG-IN FITTING, IP54, PG11 THRE
HPR-04
HPR-04
PG 13 ROUND HOLE PLUG GRAY
JDAE12PA7035
JDAE12PA7035
VENTING ELEMENT M12
RP154N021B-TR-FE
RP154N021B-TR-FE
IC REG LIN 1.2V/2.8V 300MA SOT23
TZ4SP-14C
TZ4SP-14C
PID CONTROL CURRENT 100-240VAC
ID30 WVGA HD 133MM W HS X