NTPA-M25G
Manufacturer
FRÄENKISCHE USA, LP
VIGOR # :
Description
FIPLOCK, LOCKNUT, M25X1.5, GREY
Catalog
Accessories
DataSheet
NTPA-M25G PDF
Type Description
Series:Fiplock®
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Locknut
For Use With/Related Products:Fiplock ONE® Series
Material:Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Features:Divisible, M25 Thread
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NPT 3/8" LOCKNUT NPB
LOCKING PLATE
MODULE PLATE W/SEAL
BATTERY HOLDER COIN 20MM PC PIN
550CG25M0000DG
550CG25M0000DG
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
NTPA-M25G
NTPA-M25G
GA1206Y271JXEBR31G
GA1206Y271JXEBR31G
CAP CER 270PF 500V X7R 1206