RP327-55-10-S
DataSheet
RP327-55-10-S PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.5 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:55 A
Approval Agency:CE, CSA, cURus, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C