MSBW38-C6
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
STEEL STRAP BUCKLES
Catalog
Accessories
DataSheet
MSBW38-C6 PDF
Type Description
Series:MSBW
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Buckle
For Use With/Related Products:0.38" Strap
Material:Stainless Steel 316
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DR 13 SEALING RINGS
AEPA-23M25MG-11
AEPA-23M25MG-11
FIPLOCK FITTING 90 CURVED ELBO
AEPA-23N04PB
AEPA-23N04PB
FIPLOCK FITTING 90 CURVED ELBO
FDA2-R17251NBKT4F-SF
FDA2-R17251NBKT4F-SF
FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
MSBW38-C6
MSBW38-C6
STEEL STRAP BUCKLES
WM051,AL
WM051,AL
BOX ABS ALMOND 5.62"L X 3.25"W
MURF40010
MURF40010
DIODE GEN PURP 100V 200A TO244