50.112/EMV/R
Manufacturer
Jacob
VIGOR # :
Description
PERFECT EMC CABLE GLAND 1/2 IN
Catalog
Cable and Cord Grips
DataSheet
50.112/EMV/R PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Cable Gland
Cable Diameter:0.20" ~ 0.51" (5.0mm ~ 13.0mm)