GT.75X156P2
Manufacturer
HellermannTyton
VIGOR # :
Description
HOOK&LOOP TIE BLUE 50LBS 1.25'
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
GT.75X156P2 PDF
Type Description
Series:-
Package:10 per Pkg
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Hook and Loop - Tie
Length - Approximate:15"
Bundle Diameter:3.88" (98.55mm)
Width:0.750" (19.05mm)
Length - Actual:1.250' (381.00mm)