RKW-8-11-BK-C
Description
HOOK&LOOP TIE BLACK 11"
DataSheet
RKW-8-11-BK-C PDF
Type Description
Series:Richco, RKW
Package:Bulk
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Hook and Loop - Tie
Length - Approximate:11"
Bundle Diameter:-
Width:0.500" (12.70mm)
Length - Actual:0.917' (279.40mm, 11.00")