20-S150B-C
Manufacturer
Qualtek Electronics Corp.
VIGOR # :
Description
CBL TIE RELEASABL BLK 50LB 5.91"
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
20-S150B-C PDF
Type Description
Series:20
Package:100 per Pkg
Part Status:Obsolete
Wire/Cable Tie Type:Standard, Releasable
Length - Approximate:6"
Bundle Diameter:1.59" (40.30mm)
Width:0.300" (7.62mm)
Length - Actual:0.492' (150.00mm, 5.91")