S100X225VAA
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
THE S100X225VAA THERMAL TRANSFER
Catalog
Labels, Labeling
DataSheet
S100X225VAA PDF
Type Description
Series:WrapID™
Package:Bulk
Part Status:Active
Label Type:Self Laminating
Label Size:1.00" W x 2.25" L (25.4mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.24" ~ 0.48" (6.1mm ~ 12.2mm)