WA14-07-20
Description
AUTO-14GA VIOLET-STRANDED
DataSheet
WA14-07-20 PDF
Cable Type:Hook-Up, Automotive
Wire Gauge:14 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:20.00' (6.10m)
Voltage:120V
Operating Temperature:80°C