WH18-05-1000
Description
WIRE-300VHU 18GA GRN STND
DataSheet
WH18-05-1000 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:1000.0' (304.8m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C