WT24-06-100
Description
WIRE 24AWG BLU STND
DataSheet
WT24-06-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C