18UL1007STRRED250
Description
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RD 250'
DataSheet
18UL1007STRRED250 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.073" (1.85mm)
Jacket (Insulation) Thickness:0.016" (0.41mm)
Length:250.0' (76.2m)
Voltage:300V
Operating Temperature:105°C