WT24-09-100
Description
WIRE 24AWG WHT STND
DataSheet
WT24-09-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C