WH24-02-100
Description
WIRE-300VHU 24GA RED STND
DataSheet
WH24-02-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C