24UL1015STRVIO500
Description
HOOKUP STRND 24AWG 600V VIO 500'
DataSheet
24UL1015STRVIO500 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.088" (2.24mm)
Jacket (Insulation) Thickness:0.030" (0.76mm)
Length:500.0' (152.4m)
Voltage:600V
Operating Temperature:105°C