WT24-06-25
Description
WIRE 24AWG BLU STND
DataSheet
WT24-06-25 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:25.00' (7.62m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C