CRT16-4BK-50
Description
HOOK-UP STRND 16AWG 20KV BLK 50'
DataSheet
CRT16-4BK-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:16 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.151" (3.84mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:20kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C