WH26-08-500
Description
WIRE 300VU 26GA GREY STND
DataSheet
WH26-08-500 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:26 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:500.0' (152.4m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C