WH26-02-25
Description
WIRE-300VHU 26GA RED STND
DataSheet
WH26-02-25 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:26 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:25.00' (7.62m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C