WHS24-05-25
Description
WIRE-300VHU 24GA GRN SLD
DataSheet
WHS24-05-25 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:25.00' (7.62m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C