18PTFESTRWHI500
Description
HOOK-UP STRN 18AWG 600V WHT 500'
DataSheet
18PTFESTRWHI500 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.069" (1.75mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:500.0' (152.4m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C