28UL1007STRORA1000
Description
HOOKUP STRN 28AWG 300V ORG 1000'
DataSheet
28UL1007STRORA1000 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:28 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.046" (1.17mm)
Jacket (Insulation) Thickness:0.016" (0.41mm)
Length:1000.0' (304.8m)
Voltage:300V
Operating Temperature:105°C