28PTFESTRWHI25
Description
HOOKUP STRND 28AWG 600V WHT 25'
DataSheet
28PTFESTRWHI25 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:28 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.035" (0.89mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:25.00' (7.62m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C