WH22-09-500
Description
WIRE-300VHU 22GA WHT STND
DataSheet
WH22-09-500 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:22 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:500.0' (152.4m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C