
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VJ OMD |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.012 µF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 200V |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Soft Termination, High Voltage |
| Ratings: | - |
| Applications: | Boardflex Sensitive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.086" (2.18mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of VJ1812Y123JBCAT4X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 2200PF 2KV Y5R RADIAL
CAP CER 0.068UF 25V X7R 1812
CAP CER 0.022UF 1KV X7R 2220
CAP CER 0.82UF 250V X7R 2225
CAP CER 2PF 250V NPO 0603
CAP CER 0.012UF 200V X7R 1812
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1808