
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | D |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.022 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | Z5U |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Lead Style: | Formed Leads - Kinked |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of D223M39Z5UH6TJ5R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0.56UF 100V X7R 1812
CAP CER 0.047UF 50V X7R 1808
CAP CER 270PF 1KV X7R 1206
CAP CER 0.022UF 100V Z5U RADIAL
CAP CER 1206 22NF 250V X7R 10%
HEATSINK 45X45X10MM XCUT
55A CABLE/SINGLE WALL