
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GoldMax 300 Comm C0G |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.033 µF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Low ESL |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.400" (10.16mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Lead Style: | Formed Leads - Kinked |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of C336C333J1G5TA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 150PF 63V X7R 1206
CAP CER 0.022UF 25V X7R 0805
CAP CER 820PF 1.5KV X7R 1825
CAP CER 560PF 4KV X7R 2220
CAP CER RAD 33NF 100V C0G 5%
LED 4000K 90CRI SMD
WIRE MARKER CBL TIE 50.8X20.3MM