
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GoldMax 300 Comm C0G |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 22 pF |
| Tolerance: | ±2% |
| Voltage - Rated: | 250V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Low ESL |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.100" (2.54mm) |
| Lead Style: | Formed Leads - Kinked |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of C326C220GAG5TA7301 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 2700PF 250V X7R 1210
CAP CER 0.15UF 50V Y5V 1206
CAP CER 1206 24PF 10V ULTRA STAB
CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2220
CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 RADIAL
IC BATT PWR MGMT 16SOIC
FILTER LINE CABLES