CCD-B14E472M402K0AE
Description
CAP CER 4700PF 4KV Y5U RADIAL
DataSheet
CCD-B14E472M402K0AE PDF
Part Status:Active
Capacitance:4700 pF
Tolerance:±20%
Voltage - Rated:4000V (4kV)
Temperature Coefficient:Y5U (E)
Operating Temperature:-25°C ~ 85°C