1111J1500220GQT
Description
CAP CER 22PF 150V C0G/NP0 1111
DataSheet
1111J1500220GQT PDF
Part Status:Active
Capacitance:22 pF
Tolerance:±2%
Voltage - Rated:150V
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:1111 (2828 Metric)
Size / Dimension:0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max):-
Thickness (Max):0.070" (1.78mm)