
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GoldMax 300 Comm C0G |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 1200 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 250V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | Low ESL |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.360" (9.14mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of C330C122JAG5TA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0.68UF 16V X5R 0805
CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL
CAP CER 10PF 100V BP 0805
CAP CER 56PF 100V NP0 0603
CAP CER RAD 1.2NF 250V C0G 5%
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
M-XFP-ZR/LC