
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GRM |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 3.9 pF |
| Tolerance: | ±0.1pF |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | - |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of GRM1885C1H3R9BZ01D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 82PF 100V BP 0805
CAP CER 18PF 150V 0505
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
CAP CER 4.7UF 6.3V X7R 0805
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
IC DRIVER 4/0 16TSSOP
CAP CER 3.9PF 50V NP0 0603