
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DEB |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 470 pF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 3150V (3.15kV) |
| Temperature Coefficient: | B |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Features: | High Voltage |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.276" Dia (7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Thickness (Max): | - |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Lead Style: | Straight |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DEBB33F471KD3B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0805
CAP CER 2700PF 50V BP 1210
CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
CAP CER 1206 270PF 2000V C0G 5%
CAP CER 470PF 3.15KV RADIAL
BNC-SJ/MCX-SP G174 48I
OSC XO 106.25MHZ 2.5V CML