AQ125A220JAJME
Description
CAP CER 22PF 50V 0505
DataSheet
AQ125A220JAJME PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:22 pF
Tolerance:±5%
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:A
Operating Temperature:-55°C ~ 175°C
Package / Case:0505 (1313 Metric)
Size / Dimension:0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Height - Seated (Max):-
Thickness (Max):0.057" (1.45mm)