CK45-B3AD221KYNRA
Description
CAP CER 220PF 1KV RADIAL
DataSheet
CK45-B3AD221KYNRA PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:220 pF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:1000V (1kV)
Temperature Coefficient:B
Operating Temperature:-25°C ~ 105°C
Package / Case:Radial, Disc
Size / Dimension:0.217" Dia (5.50mm)
Height - Seated (Max):0.374" (9.50mm)
Thickness (Max):-
Lead Spacing:-
Lead Style:Formed Leads - Kinked
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
0831 000 P2G0 220 J
0831 000 P2G0 220 J
CAP CER 22PF P2G RADIAL
0828 002 Y5V0 103 MLF
0828 002 Y5V0 103 MLF
CAP CER 10000PF Y5V RADIAL
ACA21-M12 EEC
MB201A2V
MB201A2V
5 1/2 DIG DVM BOARD
CK45-B3AD221KYNRA
CK45-B3AD221KYNRA
CAP CER 220PF 1KV RADIAL