VJ7081A103KFABE34
DataSheet
VJ7081A103KFABE34 PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:10000 pF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C